توی این مجموعه همه خدمات به صورت کاملا آنلاین و غیرحضوری انجام میشه. خیالتون راحت !! در ۹۰٪ موارد نیازی به جلسه حضوری نیست. تجربه طراحی آنلاین  حاصل از۱۲ سال فعالیت آنلاین با کل کشور و ایرانی های خارج از کشور حاصل شده ، در قالب یک تیم حرفه ای در خدمت شماست. شما نمونه کارهای موجود توی سایتمون رو میبینید ، اگه از سبک کاریمون خوشتون اومد ، از طریق سایت ثبت سفارش انجام میدید. وارد صفحه ای میشید که فرمی براتون ظاهر میشه . به سوالات این فرم با دقت پاسخ بدید. وارد صفحه پرداخت میشید و بعد از پرداخت کامل، سفارش شما در مرحله اجرایی قرار میگیره. سفارش شما به یک طراح اختصاص پیدا میکنه که میتونید از طریق پنل مشتریان مستقیما با طراح در ارتباط باشید. بعد از گذشت مدت زمان مقرر، طرح پیشنهادی از طریق پنل مشتریان براتون ارسال میشه تا ببینید و در موردش نظر بدید. در صورت درخواست تغییر، طراح پروژه تغییرات درخواستی شما رو اعمال و براتون ارسال می کنن تا رضایت کاملتون حاصل بشه. فایل نهایی تایید شده توسط شما با خروجی بسیار با کیفیت مناسب برای چاپ در ابعاد بی نهایت از طریق پنل مشتریان براتون ارسال میشه.

اگر هنرمند هستید و از کار کردن برای دیگران خسته شده اید و می خواهید فریلنسر هنری باشید یا اگر پروژه ای دارید و به یک هنرمند با قیمت مناسب نیاز دارید، اگر به دنبال اهنگساز و گرافیست با قیمت مناسب هستید. اگر مترجم هستید یا به دنبال مترجم زیر نویس سریال و فیلم می گردید اگر به دنبال جلوه ویژه کار و طراح سه بعدی گرافیکی خوش قیمت و حرفه ای نیاز دارید. اگر دنبال آهنگساز فیلم می گردید. اگر میخواهید یک تولید کننده محتوا ارزان قیمت یا طراح سایت هنرمندان بیابید یا به دنبال گوینده تیزر تبلیغاتی هستید یا در هر زمینه ی هنری دیگری فعالیت می کنید و نیاز به یک هنرمند دارید سایت رامونیک  در کنار شما خواهد بود تا با اطمینان و داشتن گارانتی پرداخت و با بیشترین سود به اهداف خود دست پیدا کنید. کافی است در وب سایت سینه پورت برون سپار ثبت نام کنید یا به دنبال حرفه ی مورد نظر خود در بین هنرمندان ما باشید.

سیاست های رامونیک

 1. کلیه حقوق مادی و معنوی ایده ها متعلق به صاحب ایده می باشد.
 2. کلیه حقوق مادی و معنوی محتواهای تولید شده در رامونیک متعلق به کاربر (کارفرما) بوده و نویسنده بابت تالیف خود حق التالیف می گیرد.
 3. کمترین هزینه ممکن برای تولید بهترین محتوا ها در وب (بر پایه سئو)
 4. موفقیت سایت های طراحی شده و برنامه نویسی شده در رامونیک
 5. سفارش گیری آنلاین، انعقاد قرارداد غیر حضوری، پی گیری سفارش ها به صورت آنلاین از سیاست های رامونیک می باشد.
 6. استخدام نویسنده پس از آموزش در رامونیک
 7. استفاده از تکنولوژی تحت وب و هوش مصنوعی برای ارتقای کیفیت
 8. ورود به بازار جهانی و ورود ارز به کشور عزیزمان ایران
 9. حمایت از ایده ها و استارتاپ های ایرانی
 •      ایجاد تیم های موفق برای تاسیس شرکت ها و کسب و کارهای نوپای جدید
                                                                                                               مهندس رامتین فضلی
                                                                                                                                         مدیرعامل رامونیک

  مهلت انجام

  ضمیمه فایل

  برای استخدام موشن گرافیست و اهنگساز و گوینده در رامونیک نمونه کار خودتان را برای ما بفرستید تا هماران ما بعد از برسی با شما تماس بگیرند و از هنرتان درآمد کسب کنید.

  فرم ورود به سایت