شما به راحتی میتوانید در سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین ثبت نمایید تا در کمتر از 10 دقیقه برایتان فاکتور صادر شود و سپس تصمیم گیری نمایید. اعلام هزینه به صورت رایگان می باشد.

بله تمام دغدغه ما تولید محتوا با رعایت نکات سئو می باشد و امیداوریم بتوانیم نکات جدید سئو را نیز با تولید محتوای خودمان همراه داشته باشیم.

شما میتوانید با 09302991241 در ساعت اداری و با info@ramonic.ir  تماس فرموده و درخواست مشاوره رایگان نمایید. تا در مورد بازاریابی اینترنتی ویژه کسب و کارتان اطلاعات بگیرید.

شما بعد از ثبت نام و تکمیل اطلاعات پروفایلتون و بعد از پرداخت سفارش به پنل مدیریت پروژها پیشرفته هدایت میشوید و اطلاعات دقیقی از افرادی در حال کار بروی پروژه شما دارید و میتواند در تعامل با گرافیست یا آهنگساز خود بپردازید.

بعد از ثبت سفارش خود و ثبت نام شما به پنل مدیریت پروژه منتقل میشوید و میتوانید با آهنگسازتون به صورت مسقیم و با اسکایت صبحت کنید و پروژه خود را پیش ببرید.

ابتدا قبل ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و نمونه آهنگ خود را برای ما ارسال نمایید تا از نظر کیفی مورد تایید همکاران ما قرار بگیرید. جهت دیدن استاندار های لازم انتشار موسیقی کلیک کنید.

مراحل ساخت موسیقی کاملا با تعامل با آهنگساز و ارتباط مستقیم است و بسته به سبک کاری زمان کاری متفاوت است و نیازی به قرارداد حضوری نیست و کار به صورت آنلاین صورت خواهد گرفت و انتشار موسیقی شما در سایت های بین المللی صورت میگیرد. سفارش بعد ثبت نام و پرداخت به مرحله شروع کار در می آید.

انتشار

در این خصوص شما باید توضیحات لازم در مورد فضایی که مدنظر دارید را به ما بدهید، تا ما دقیقا بتوانیم نیاز و خواسته ای که شما در نظر دارید را برایتان تصویر سازی نماییم.

برای تولید موشن گرافیک، به دلیل اینکه باید همه فریم ها به صورت دقیق ساخته شوند و برای هر فریم زمان زیادی صرف می شود، به صورت ثانیه ای محاسبه میشود.

هترین زمان بازدهی یک دقیقه است زیرا اکثر مخاطبان شما از ادامه کلیپ خسته می شود و یک نکته خوب این است که می توانید در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام استفاده کنید.

در حالت عادی و معمول بین 3 الی 5 روز زمان نیاز است و در صورتی که پروژه به صورت حرفه ای اجرا شود بین 10 الی 12 روز در روزهای عادی زمان لازم ایست.

برای ساخت موشن گرافیک شما باید متن اولیه توضیحات کسب کار خود را به صورت عامیانه ارسال کنید تا توسط ما تبدیل به سناریو شود، لوگو مجموعه خود را ارسال کنید، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتان هست استفاده شود، را ارسال کنید.

در صورتی این انجام می شود که اشتباه تایپی یا گفتاری توسط تیم ما صورت پذیرد، ویرایش به صورت رایگان انجام میگیرد. در غیر اینصورت ویرایش های دیگر مشمول هزینه خواهد شد.

بعد از ثبت نام و تکمیل حساب کاربری خود سفارش خود را پرداخت مینمایید,فورا همکاران ما با شما تماس گرفته و شمارو به پنل مدیریت پروژه پیشرفته رامونیک هدایت میکنند.

تولید موشن گرافیک یک کار بسیار سخت و زمان بر است به همین دلیل زمانی پرداخت کامل صورت میگیرد که سناریو شما نوشته شده و توسط گروه ما تایید شده و شما گوینده مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ها می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

بله، لوگو موشن شما با یک صدای ارجینال، مرتبط و هماهنگ ارائه می شود.
 

علاوه بر تخفیفات به صورت کد تخفیف در مناسبت ها به کسانی که یک بار در رامونیک سفارشی پرداخت کردند در صورتی که نفر دومی به رامونیک معرفی کنند 20 درصد مبلغ کل پروژه اولیه به معرف برگردانده میشود.

فرم ورود به سایت